...

تیم ملی ووشوی ایران موفق شد در دو دیدار تدارکاتی برابر تیم منتخب چین، نتایج خیره کننده ای را به ثبت برساند.

تیم ملی ووشوی ایران که خود را جهت حضوری شایسته در بازی های آسیایی اینچئون آماده می کند، در این هفته دو بازی دوستانه برابر منتخب چین انجام داد. ملی پوشان موفق شدند با نمایشی خیره کننده، حریف را در تمام رقابت های این دو روز در هم بکوبند تا میزان آمادگی خود برای حضور در این آوردگاه مهم را به نمایش بگذراند.

در روز نخست این پیکارها، ابتدا آقایان به مصاف حریفان رفتند که شاهد شکست سنگین میهمان بودیم. در وزن منهای 56 کیلوگرم اکبرمحمدزاده برابر شاویوفی به پیروزی رسید و در وزن منهای 60 کیلوگرم علی یوسفی مقابل فو یوندونگ برنده شد. در وزن منهای 65 کیلوگرم محسن محمدسیفی همچون همیشه با اقتدار مبارزه کرد و ونگ شیکای را مغلوب ساخت و در نهایت حمیدرضا لادور در وزن منهای 75 کیلوگرم ونگ یوهو از چین را ناک اوت کرد.

در ادامه بانوان سانداکار ایران به مصاف حریفان چینی رفتند که الهه منصوریان در منهای 52 کیلوگرم با سانگ ژو چین و شهربانو منصوریان در منهای 60 کیلوگرم با لی ژیانگ تانگ رقابت می کنند.

 

در روز دوم ابتدا بانوان با حریفان مصاف دادند که باز هم شاهد پیروزی بودیم. سهیلا منصوریان موفق شد در 52 کیلوگرم بر سانگ ژو جینگ با نتیجه دو بر صفر غلبه کند. صدیقه دریایی هم در 60 کیلوگرم با نتیجه مشابه بر لی ژیاو تانگ فائق آمد تا بانوان عملکرد قابل قبولی را به ثبت برسانند.

در بخش آقایان فقط یک رقابت برگزار شد. تیم منتخب چین به دلیل مصدومیت، نتوانست از سه ووشوکار خود بهره ببرد. در تک بازی انجام شده، جعفر شیرزاد در 65 کیلوگرم توانست دو بر صفر ونگ شیکایی را از پیشرو برداشت.

 

آخرین ویرایش در : شنبه 25 مرداد 1393   04:37 ب.ظ

بخش نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic